pustak ceramiczny

Pustak ceramiczny Thermopor 25 P+W jest materiałem bardzo wytrzymałym w porównaniu z Porothermem. Produkowany jest on naturalnego surowca, który stanowi polska glina. Dzięki temu masz pewność, że konstrukcja będzie zbudowana naprawdę solidnie po niesamowicie niskiej cenie. To z kolei niezwykle korzystnie wpływa na portfel każdego inwestora. Ceramiczny pustak ścienny thermopor 25 znajduje szerokie zastosowanie w różnych sektorach budownictwa, a mianowicie zarówno w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym, jak i użyteczności publicznej. Pustaki Thermopor 25 wykorzystywane są do budowy ścian zewnętrznych z dociepleniem dwu- i trójwarstwowych , a także wewnętrznych ścian a zatem ścian samonośnych, nośnych i wypełniających.

Thermopor 25


Głównymi klientami kupującymi Thermopor 25 są głównie deweloperzy, ponieważ wiedzą co dobre zarówno pod względem jakościowym, jak i cenowym. Z tego powodu nie należy czekać i tracić okazji. Dokonując zakupu Thermoporu 25 już w tej chwili zyskuje się dużo więcej niż inni. thermopor 25 to ceramiczne materiały na ściany nośne zewnętrzne zarówno jednowarstwowe jak i warstwowe, wewnętrzne ściany nośne, ścianki działowe i osłonowe, a także ceramiczne nadproża oraz stropy pod jedną wspólną marką Porotherm, a także tradycyjne pustaki ceramiczne. Do tradycyjnych wyrobów Thermopor 25 należą: Pustak Max 220, Pustak U 220, cegły kratówki K-1, K-2, K-3, cegły modularne 10 , a także 12, cegła dziurawka, cegła pełna.

Thermopor 25 P+W to całkowicie naturalne pustaki służące do wznoszenia zewnętrznych ścian z dociepleniem zarówno dwu-, jak i trójwarstwowych i wewnętrznych. Pustak ceramiczny thermopor 25 idealnie sprawuje się jako surowiec do wznoszenia ścian nośnych, samonośnych i wypełniających w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym , a także użyteczności publicznej. Cegły Thermopor 25 to materiał budowlany wytwarzany jedynie z naturalnego składnika jakim jest glina. Proces wypalania daje możliwość osiągnięcia optymalnego efektu najlepszej jakości a także dobrych właściwości. Cegły Thermopor 25 są doskonałą izolacją termiczną i akustyczną. Doskonale zarządzają wilgocią , dzięki czemu pozwalają oddychać budynkowi. Budynek stworzony z cegieł cecramicznych Thermopor 25 jest trwały i solidny, niezwykle wytrzymały na działanie niekorzystnych czynników.